Dursunlu Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Antakya Su Tesisatçısı  >>  Dursunlu Tesisat – 0532 384 77 07

Dursunlu Tesisat – 0532 384 77 07Dursunlu Tesisat – 0532 384 77 07

Dursunlu Tesisat – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Dursunlu tesisat olarak, klozet tamiri ve bakımı hizmetlerinin yanı sıra Dursunlu klozet tamiri ve musluk tamiri, su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Dursunlu Klozet Tamiri ve Dursunlu Gömme Rezervuar Tamiri

Dursunlu klozet tamiri ve Dursunlu gömme rezervuar tamiri ekibi olarak tecrübemizi konuşturmakta ve çalışmalarımıza Dursunlu bölgesinde yaşanan klozet sorunlarında tecrübemizi yansıtmaktayız. Dursunlu bölgesinde rezervuar ve klozet sorunlarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak adına yeterli bir donanıma sahip firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Dursunlu tesisat ekibimizde bilgili ve deneyimli çalışanlarımız yer almaktadır. Bu kişiler, klozetle ilgili olarak ne tür problem olursa olsun Dursunlu bölgesinde kalıcı çözümlere ulaşmanıza yardımcı olur. Dursunlu ve çevresinde bozulmuş ya da kırılmış olan klozete göz atıldığı zaman, hijyenden oldukça uzak bir görüntü çizdiği aşikardır. Sağlığınızı olumsuz yönde etki altına alacağından dolayı sizlerinde bu duruma karşı hemen yakınınızda bulunan Dursunlu tesisat ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Tuvaletlerin sağlık yönünden uzak kalması istenmeyen durumların başında yer alır. Dursunlu klozet tamiri ve Dursunlu gömme rezervuar tamiri yapılırken, uzmanlarımız kırılma gibi işlemler içerisine girmeyecektir. Bozulmuş olan klozetleriniz kırılmadan bakımdan geçmiş olacaktır.

Dursunlu Tıkanıklık Açma ve Dursunlu Gider Açma Servisi

Dursunlu bölgesinde Banyo, Tuvalet yada Mutfak tıkanıklığı olduğu zaman sorunlarınızı profesyonel bir ekip olan Dursunlu tıkanıklık açma servisimizi arayabilirsiniz. Çünkü Dursunlu ve çevresinde sürekli olarak kullanmış olduğunuz yerlerde böyle bir problem teşkil etmesi, yaşamınızın olumsuz şekilde etkilenmesine neden olacaktır. Dursunlu bölgesinde ve Dursunlu çevresinde Hayatınızı kaldığınız yerden sorunsuz ve konforlu şekilde sürdürmeniz adına firmamız hemen devreye girmektedir. Dursunlu Gider tıkanıklığı açma konusunda oldukça bilgili ve deneyim sahibi bir ekibimiz bulunuyor. Bu sayede Dursunlu kameralı robot makineleri kullanarak tıkanıklık sorunlarına anında el atıyoruz. Üstelik tıkanıklık tespiti yapılırken de hiçbir şekilde kırma ya da dökme gibi yollara da başvurmuyoruz. Dursunlu tıkanıklık açma ve gider açma servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Dursunlu Taharet Musluğu Tamiri

Dursunlu Taharet musluğu tamir ücretleri konusunda da müşterilerimizin istediği rakamları sunmaya gayret ediyoruz. Dursunlu ve çevresinde incelendiği zaman sektörün en iyi firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız. Dursunlu Musluk tamir ve bakımı konusunda kaliteli çalışmalar ortaya koyuyoruz ve masraflarınızın daha fazla büyümesini önlüyoruz. Dursunlu ve çevresinde musluğunuzda su kaçırma görüyorsanız, hiç beklemeden hemen yenisiyle değiştirilmesini sağlamanız gerekir. Kendi başınıza Dursunlu taharet musluğu tamir edeyim derken tüm alt takımlarını bozabilirsiniz. Bu yüzden bu işi Dursunlu musluk tamiri ekibimize emanet etmeniz en doğru yol olacaktır.

Dursunlu Mutfak Bataryası Tamiri

Dursunlu mutfak bataryası tamiri fiyatları içinde gözünüzde çok fazla büyüteceğiniz bedeller ödemezsiniz. Çünkü Dursunlu mutfak bataryası tamiri olarak değişim ve işlik için ekonomik fiyatlar talep etmekteyiz. Böylelikle bütçenizi zora sokmadan Dursunlu ve çevresinde mutfak bataryasının tamir işlemlerinin yerine getirilmesini sağlamış olursunuz. Dursunlu musluk ve mutfak bataryası ekiplerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede Dursunlu ve çevresinde bulunan vatandaşlarımız da mutfak bataryalarıyla ilgili olarak sorun yaşadıkları vakit anında ekibimize ulaşabileceklerdir. Dursunlu ve etrafında bulunan yaşam alanlarınız ve iş yerlerinizde bataryaların yenisiyle değiştirilmesi gerçekleşir. Bazen de bataryaların onarımı yapılmaktadır. O halde hemen iletişim numaralarımız üzerinden deneyimli ekiplerimize ulaşabilir, Dursunlu ve çevresinde yaşamış olduğunuz mutfak bataryası, banyo bataryası ve lavabo bataryası sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Dursunlu Tesisat Olarak Neler Yapıyoruz?

 • Dursunlu Musluk Tamiri ve Bakımı
 • Dursunlu Mutfak Bataryası Tamiri ve Bakımı
 • Dursunlu Banyo Bataryası Tamiri ve Bakımı
 • Dursunlu Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Dursunlu Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Dursunlu Balkon Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Dursunlu Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Dursunlu Taharet Musluğu Tamiri ve Bakımı
 • Dursunlu Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
 • Dursunlu Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Dursunlu Robotla Tıkanıklık Açma
 • Dursunlu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Dursunlu Küvet ve Duşakabin Kurulum İşleri

Dursunlu bölgesinde ve çevresinde geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduğumuzdan dolayı artık hangi konuda olursa olsun ekiplerimizden Dursunlu duşakabin ve Dursunlu küvet tamiri ile ilgili destek alabilirsiniz. İşini sağlama alan firmamız en kısa süre içerisinde kurulum ve tadilat çalışmalarını sürdürmektedir. Dursunlu bölgesinde banyolarınızı baştan aşağıya yenileyerek daha konforlu kullanımlar inşa ediyoruz. Dursunlu bölgesinde ve çevresinde üstelik tüm bunları da makul fiyatlar aracılığı ile yerine getirmekteyiz. Dursunlu ve çevresinde her nerede olursanız olun Dursunlu tesisatçı ekiplerimizi arayarak en kısa süre içerisinde kurulum ve tamirat işlerinin yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Dursunlu tesisat olarak günün her anında değerli halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına da çalışmalarımızı tam gaz sürdürmeye devam ediyoruz. Dursunlu Küvet ve Dursunlu duşakabin sistemlerinin modellerini kendiniz seçerek kurulum işlerine de ekiplerimize bırakabilirsiniz. Dursunlu Duşakabin ve Dursunlu Küvet kurulum esnasında güvenliği elden bırakmıyor. Daha sonradan başınıza işler çıkmaması adına sağlam, güvenli ve kaliteli şekilde hizmetlerini sunuyor.

Dursunlu Banyo Bakım ve Onarım Fiyatları Nasıl?

Dursunlu Banyo Bakım ve Tadilat ekiplerimiz banyonuzda bakım ve onarım fiyatları, kullanılacak malzeme ve alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Dursunlu bölgesinde eğer ki sizlerde profesyonel bir çalışmadan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu konuda oldukça iyi olan Dursunlu Tadilat ekiplerimize başvurmanızdır. Şimdiye kadar sayısız dekorasyon projeleri tamamlayarak memnuniyet ortamlarının açığa çıkmasına yardımcı olmuş Dursunlu Tadilat ekiplerimiz ile banyolarınızı daha ideal bir kullanım yerine dönüştürmek adına katkı sağlıyoruz.