Akfırat Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Akfırat Su Tesisatçısı  >>  Akfırat Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Akfırat Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Akfırat Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Akfırat Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Akfırat Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Akfırat su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Akfırat su tesisatı kaçağı tespit etme

Akfırat ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Akfırat su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Akfırat su kaçağının tespit ve onarımı

Akfırat Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Akfırat Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Akfırat su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Akfırat Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Akfırat Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Akfırat Sızıntı Tespiti
 • Akfırat Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Su Kaçağı Bulma
 • Akfırat Kaçak Tespiti
 • Akfırat Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Akfırat Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Akfırat Su Sızıntısı Tespiti

Akfırat Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Akfırat su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Akfırat Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Akfırat su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Akfırat Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Akfırat su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Akfırat Kırmadan su kaçağı tespiti

Akfırat Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Akfırat dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Akfırat su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Akfırat Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Akfırat Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Akfırat Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Akfırat Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.