Gizlilik Sözleşmesi

Ana Sayfa  >>  Gizlilik Sözleşmesi

1.1. İşbu kullanıcı sözleşmesi ve Web Sitesinde yer alan diğer kurallar tesisatci.gen.tr tarafından sunulan hizmetlere ilişkin şart ve koşulları ve Web Sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları düzenlemektedir. Kullanıcının, Web Sitesi üzerinden Hizmet Talebi veya Meslek Profili oluştururken işbu Sözleşmeyi onayladığı veya Web Sitesinden yararlanmaya başladığı andan itibaren işbu Sözleşmeye uymayı taahhüt ettiği kabul edilir. Koşulların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Web Sitesini ve sunulan hizmetleri kullanmayınız.

1.2. tesisatci.gen.tr aracılık hizmetlerinin sürekliliğini sağlama, ileride doğacak teknik zaruretler veya mevzuata uyum sağlanması amacıyla Sözleşmeyi Kullanıcılar aleyhine olmamak kaydıyla tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. tesisatci.gen.tr, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile Web Sitesi’nde yayınlayacak, gerek görmesi halinde elektronik posta veya mobil push bildirim ile kullanıcılarına bildirilecek ve onayına sunacaktır. Yenilenmiş güncel Sözleşme, Web Sitesi’nde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Web Sitesi’nin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş Sözleşme şartlarına tabi olacaktır.

Madde 2
Tanımlar

İşbu Sözleşme metni içerisinde;

2.1. “tesisatci.gen.tr” Ahmet Buğrahan GÜNGÖR Şirketi,

2.2. “Web Sitesi” https://www.tesisatci.gen.tr internet sitesini ve IOS / Android tabanlı Mobil Uygulamaları,

2.3. “Kullanıcı” Herhangi bir sebeple Web Sitesi’ni kullanan kişileri,

2.4. “Üye” E-posta kaydı alınarak işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin kabul edilmesi koşuluna bağlı olarak kendisine kullanıcı adı ve şifre belirleyen Kullanıcı’yı,

Madde 3
tesisatci.gen.tr Tarafından Sunulan Hizmetler

3.1. tesisatci.gen.tr, Hizmet Veren ve Hizmet Alan’ı bir telefon aracılığı ile buluşturur,

3.2. tesisatci.gen.tr yalnızca bir platformdur, Web Sitesi’nde yer alan hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Yönetmelik’in 6/4 maddesine göre, tesisatci.gen.tr ARACI bir hizmet sağlayıcıdır.

3.3. tesisatci.gen.tr tarafından yönlendirilen firmaların ve hizmet verenlerin tesisatci.gen.tr (Ahmet Buğrahan GÜNGÖR Şirketi) ile hizmet öncesinde bir sözleşmesi bulunmaktadır ve bu sözleşmede yer alan maddelere göre; tesisatci.gen.tr hiçbir şekilde Hizmet Alan ve Hizmet Veren arasında doğabilecek hukuki – cezai yaptırımlardan sorumlu değildir.

Hizmet alan ve Hizmet veren kişi – firmalar iş bu sözleşme maddelerini kendi rızaları ile kabul etmiş sayılırlar.

tesisatci.gen.tr İlgili sözleşmeyi belirsiz aralıklarla güncelleme, ekleme veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Hizmet talebi ileten tüketici ile hizmet sağlayıcı bu sayfaları kontrol etmekle yükümlüdür.

Tesisatci.gen.tr ilgili sayfaları her türden internet kullanıcısının erişebileceği şekilde yayınlamaktadır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Firmamız mükellefiyet kolları arasında Yazılım ve İnşaat bulunmaktadır. Bazı bölgelerde kendi ekiplerimizle bazı bölgelerde ise anlaşmalı servisler aracılığı ile faaliyet gösteriyoruz. Arama yaptığınız il ve ilçede ve hatta mahallede anlaşmalı servislerimiz olabildiği gibi ilgili bölgede anlık olarak hizmet tedariği sağlama konusunda zorluk yaşayabiliyoruz. İlgili bölgelerde hizmet sağlanıp sağlanamadığı ile ilgili en net bilgiyi sayfalarımızda bulunan şirket telefon numaramız aracılığı ile öğrenebilir, destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Firmamız; ilgili sayfaları kiralama, devretme ve hatta bir bölümünü satma tasarrufunu elinde bulundurmaktadır. Sizden hizmet talebinde bulunmanız halinde herhangi bir ücret alınmadığı gibi anlaşmalı servislerimizden de size teklif iletmeleri için herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. :) Biz işin, merhametli olan tarafında olmayı tercih edenlerdeniz. Saygılarımızla.