Ambarlı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ambarlı Su Tesisatçısı  >>  Ambarlı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ambarlı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ambarlı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ambarlı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ambarlı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ambarlı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ambarlı su tesisatı kaçağı tespit etme

Ambarlı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ambarlı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ambarlı su kaçağının tespit ve onarımı

Ambarlı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ambarlı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ambarlı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ambarlı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ambarlı Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ambarlı Sızıntı Tespiti
 • Ambarlı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Su Kaçağı Bulma
 • Ambarlı Kaçak Tespiti
 • Ambarlı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ambarlı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ambarlı Su Sızıntısı Tespiti

Ambarlı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ambarlı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ambarlı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ambarlı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ambarlı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ambarlı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ambarlı Kırmadan su kaçağı tespiti

Ambarlı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ambarlı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ambarlı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ambarlı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ambarlı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ambarlı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ambarlı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.