Aşiyan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Aşiyan Su Tesisatçısı  >>  Aşiyan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Aşiyan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Aşiyan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Aşiyan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Aşiyan Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Aşiyan su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Aşiyan su tesisatı kaçağı tespit etme

Aşiyan ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Aşiyan su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Aşiyan su kaçağının tespit ve onarımı

Aşiyan Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Aşiyan Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Aşiyan su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Aşiyan Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Aşiyan Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Aşiyan Sızıntı Tespiti
 • Aşiyan Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Su Kaçağı Bulma
 • Aşiyan Kaçak Tespiti
 • Aşiyan Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Aşiyan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Aşiyan Su Sızıntısı Tespiti

Aşiyan Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Aşiyan su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Aşiyan Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Aşiyan su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Aşiyan Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Aşiyan su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Aşiyan Kırmadan su kaçağı tespiti

Aşiyan Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Aşiyan dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Aşiyan su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Aşiyan Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Aşiyan Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Aşiyan Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Aşiyan Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.