Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bahçekapı Su Tesisatçısı  >>  Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Bahçekapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Bahçekapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Bahçekapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Bahçekapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Bahçekapı su kaçağının tespit ve onarımı

Bahçekapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Bahçekapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Bahçekapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Bahçekapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Bahçekapı Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Bahçekapı Sızıntı Tespiti
 • Bahçekapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Su Kaçağı Bulma
 • Bahçekapı Kaçak Tespiti
 • Bahçekapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Bahçekapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bahçekapı Su Sızıntısı Tespiti

Bahçekapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Bahçekapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Bahçekapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Bahçekapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Bahçekapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Bahçekapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Bahçekapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Bahçekapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Bahçekapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Bahçekapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Bahçekapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Bahçekapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Bahçekapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Bahçekapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.