Balıklı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Balıklı Su Tesisatçısı  >>  Balıklı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Balıklı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Balıklı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Balıklı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Balıklı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Balıklı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Balıklı su tesisatı kaçağı tespit etme

Balıklı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Balıklı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Balıklı su kaçağının tespit ve onarımı

Balıklı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Balıklı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Balıklı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Balıklı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Balıklı Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Balıklı Sızıntı Tespiti
 • Balıklı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Su Kaçağı Bulma
 • Balıklı Kaçak Tespiti
 • Balıklı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Balıklı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Balıklı Su Sızıntısı Tespiti

Balıklı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Balıklı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Balıklı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Balıklı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Balıklı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Balıklı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Balıklı Kırmadan su kaçağı tespiti

Balıklı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Balıklı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Balıklı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Balıklı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Balıklı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Balıklı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Balıklı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.