Bostancı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bostancı Su Tesisatçısı  >>  Bostancı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Bostancı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Bostancı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Bostancı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Bostancı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Bostancı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Bostancı su tesisatı kaçağı tespit etme

Bostancı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Bostancı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Bostancı su kaçağının tespit ve onarımı

Bostancı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Bostancı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Bostancı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Bostancı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Bostancı Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Bostancı Sızıntı Tespiti
 • Bostancı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Su Kaçağı Bulma
 • Bostancı Kaçak Tespiti
 • Bostancı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Bostancı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Bostancı Su Sızıntısı Tespiti

Bostancı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Bostancı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Bostancı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Bostancı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Bostancı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Bostancı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Bostancı Kırmadan su kaçağı tespiti

Bostancı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Bostancı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Bostancı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Bostancı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Bostancı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Bostancı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Bostancı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.