Çağlayan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Çağlayan Su Tesisatçısı  >>  Çağlayan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Çağlayan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Çağlayan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Çağlayan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Çağlayan Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Çağlayan su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Çağlayan su tesisatı kaçağı tespit etme

Çağlayan ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Çağlayan su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Çağlayan su kaçağının tespit ve onarımı

Çağlayan Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Çağlayan Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Çağlayan su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Çağlayan Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Çağlayan Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Çağlayan Sızıntı Tespiti
 • Çağlayan Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Su Kaçağı Bulma
 • Çağlayan Kaçak Tespiti
 • Çağlayan Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Çağlayan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çağlayan Su Sızıntısı Tespiti

Çağlayan Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Çağlayan su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Çağlayan Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Çağlayan su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Çağlayan Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Çağlayan su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Çağlayan Kırmadan su kaçağı tespiti

Çağlayan Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Çağlayan dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Çağlayan su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Çağlayan Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Çağlayan Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Çağlayan Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Çağlayan Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.