Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Çatladıkapı Su Tesisatçısı  >>  Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Çatladıkapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Çatladıkapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Çatladıkapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Çatladıkapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Çatladıkapı su kaçağının tespit ve onarımı

Çatladıkapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Çatladıkapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Çatladıkapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Çatladıkapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Çatladıkapı Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Çatladıkapı Sızıntı Tespiti
 • Çatladıkapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Su Kaçağı Bulma
 • Çatladıkapı Kaçak Tespiti
 • Çatladıkapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Çatladıkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çatladıkapı Su Sızıntısı Tespiti

Çatladıkapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Çatladıkapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Çatladıkapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Çatladıkapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Çatladıkapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Çatladıkapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Çatladıkapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Çatladıkapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Çatladıkapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Çatladıkapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Çatladıkapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Çatladıkapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Çatladıkapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Çatladıkapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.