Çırağan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Çırağan Su Tesisatçısı  >>  Çırağan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Çırağan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Çırağan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Çırağan Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Çırağan Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Çırağan su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Çırağan su tesisatı kaçağı tespit etme

Çırağan ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Çırağan su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Çırağan su kaçağının tespit ve onarımı

Çırağan Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Çırağan Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Çırağan su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Çırağan Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Çırağan Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Çırağan Sızıntı Tespiti
 • Çırağan Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Su Kaçağı Bulma
 • Çırağan Kaçak Tespiti
 • Çırağan Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Çırağan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Çırağan Su Sızıntısı Tespiti

Çırağan Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Çırağan su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Çırağan Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Çırağan su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Çırağan Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Çırağan su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Çırağan Kırmadan su kaçağı tespiti

Çırağan Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Çırağan dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Çırağan su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Çırağan Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Çırağan Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Çırağan Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Çırağan Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.