Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Dolmabahçe Su Tesisatçısı  >>  Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Dolmabahçe su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Dolmabahçe su tesisatı kaçağı tespit etme

Dolmabahçe ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Dolmabahçe su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Dolmabahçe su kaçağının tespit ve onarımı

Dolmabahçe Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Dolmabahçe Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Dolmabahçe su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Dolmabahçe Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Dolmabahçe Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Dolmabahçe Sızıntı Tespiti
 • Dolmabahçe Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Su Kaçağı Bulma
 • Dolmabahçe Kaçak Tespiti
 • Dolmabahçe Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Dolmabahçe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Dolmabahçe Su Sızıntısı Tespiti

Dolmabahçe Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Dolmabahçe su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Dolmabahçe Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Dolmabahçe su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Dolmabahçe Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Dolmabahçe su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Dolmabahçe Kırmadan su kaçağı tespiti

Dolmabahçe Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Dolmabahçe dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Dolmabahçe su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Dolmabahçe Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Dolmabahçe Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Dolmabahçe Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Dolmabahçe Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.