Dudullu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Dudullu Su Tesisatçısı  >>  Dudullu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Dudullu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Dudullu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Dudullu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Dudullu Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Dudullu su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Dudullu su tesisatı kaçağı tespit etme

Dudullu ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Dudullu su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Dudullu su kaçağının tespit ve onarımı

Dudullu Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Dudullu Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Dudullu su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Dudullu Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Dudullu Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Dudullu Sızıntı Tespiti
 • Dudullu Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Su Kaçağı Bulma
 • Dudullu Kaçak Tespiti
 • Dudullu Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Dudullu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Dudullu Su Sızıntısı Tespiti

Dudullu Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Dudullu su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Dudullu Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Dudullu su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Dudullu Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Dudullu su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Dudullu Kırmadan su kaçağı tespiti

Dudullu Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Dudullu dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Dudullu su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Dudullu Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Dudullu Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Dudullu Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Dudullu Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.