Göktürk Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Göktürk Su Tesisatçısı  >>  Göktürk Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Göktürk Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Göktürk Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Göktürk Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Göktürk Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Göktürk su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Göktürk su tesisatı kaçağı tespit etme

Göktürk ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Göktürk su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Göktürk su kaçağının tespit ve onarımı

Göktürk Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Göktürk Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Göktürk su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Göktürk Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Göktürk Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Göktürk Sızıntı Tespiti
 • Göktürk Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Su Kaçağı Bulma
 • Göktürk Kaçak Tespiti
 • Göktürk Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Göktürk Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Göktürk Su Sızıntısı Tespiti

Göktürk Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Göktürk su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Göktürk Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Göktürk su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Göktürk Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Göktürk su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Göktürk Kırmadan su kaçağı tespiti

Göktürk Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Göktürk dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Göktürk su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Göktürk Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Göktürk Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Göktürk Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Göktürk Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.