Haseki Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Haseki Su Tesisatçısı  >>  Haseki Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Haseki Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Haseki Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Haseki Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Haseki Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Haseki su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Haseki su tesisatı kaçağı tespit etme

Haseki ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Haseki su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Haseki su kaçağının tespit ve onarımı

Haseki Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Haseki Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Haseki su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Haseki Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Haseki Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Haseki Sızıntı Tespiti
 • Haseki Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Su Kaçağı Bulma
 • Haseki Kaçak Tespiti
 • Haseki Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Haseki Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Haseki Su Sızıntısı Tespiti

Haseki Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Haseki su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Haseki Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Haseki su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Haseki Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Haseki su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Haseki Kırmadan su kaçağı tespiti

Haseki Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Haseki dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Haseki su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Haseki Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Haseki Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Haseki Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Haseki Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.