İcadiye Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  İcadiye Su Tesisatçısı  >>  İcadiye Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

İcadiye Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07İcadiye Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

İcadiye Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

İcadiye Su Kaçağı Tespiti bünyesinde İcadiye su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

İcadiye su tesisatı kaçağı tespit etme

İcadiye ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel İcadiye su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

İcadiye su kaçağının tespit ve onarımı

İcadiye Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. İcadiye Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse İcadiye su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. İcadiye Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • İcadiye Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • İcadiye Sızıntı Tespiti
 • İcadiye Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Pis Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Su Kaçağı Bulma
 • İcadiye Kaçak Tespiti
 • İcadiye Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • İcadiye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • İcadiye Su Sızıntısı Tespiti

İcadiye Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel İcadiye su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. İcadiye Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, İcadiye su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. İcadiye Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla İcadiye su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

İcadiye Kırmadan su kaçağı tespiti

İcadiye Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

İcadiye dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, İcadiye su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

İcadiye Termal kamera ile su kaçağı tespiti

İcadiye Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

İcadiye Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

İcadiye Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.