Ihlamur Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ihlamur Su Tesisatçısı  >>  Ihlamur Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ihlamur Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ihlamur Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ihlamur Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ihlamur Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ihlamur su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ihlamur su tesisatı kaçağı tespit etme

Ihlamur ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ihlamur su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ihlamur su kaçağının tespit ve onarımı

Ihlamur Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ihlamur Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ihlamur su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ihlamur Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ihlamur Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ihlamur Sızıntı Tespiti
 • Ihlamur Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Su Kaçağı Bulma
 • Ihlamur Kaçak Tespiti
 • Ihlamur Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ihlamur Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ihlamur Su Sızıntısı Tespiti

Ihlamur Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ihlamur su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ihlamur Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ihlamur su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ihlamur Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ihlamur su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ihlamur Kırmadan su kaçağı tespiti

Ihlamur Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ihlamur dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ihlamur su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ihlamur Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ihlamur Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ihlamur Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ihlamur Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.