Karagümrük Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Karagümrük Su Tesisatçısı  >>  Karagümrük Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Karagümrük Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Karagümrük Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Karagümrük Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Karagümrük Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Karagümrük su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Karagümrük su tesisatı kaçağı tespit etme

Karagümrük ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Karagümrük su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Karagümrük su kaçağının tespit ve onarımı

Karagümrük Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Karagümrük Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Karagümrük su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Karagümrük Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Karagümrük Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Karagümrük Sızıntı Tespiti
 • Karagümrük Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Su Kaçağı Bulma
 • Karagümrük Kaçak Tespiti
 • Karagümrük Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Karagümrük Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Karagümrük Su Sızıntısı Tespiti

Karagümrük Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Karagümrük su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Karagümrük Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Karagümrük su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Karagümrük Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Karagümrük su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Karagümrük Kırmadan su kaçağı tespiti

Karagümrük Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Karagümrük dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Karagümrük su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Karagümrük Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Karagümrük Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Karagümrük Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Karagümrük Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.