Kilyos Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kilyos Su Tesisatçısı  >>  Kilyos Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kilyos Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Kilyos Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kilyos Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Kilyos Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Kilyos su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Kilyos su tesisatı kaçağı tespit etme

Kilyos ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Kilyos su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Kilyos su kaçağının tespit ve onarımı

Kilyos Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Kilyos Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Kilyos su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Kilyos Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Kilyos Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Kilyos Sızıntı Tespiti
 • Kilyos Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Su Kaçağı Bulma
 • Kilyos Kaçak Tespiti
 • Kilyos Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Kilyos Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kilyos Su Sızıntısı Tespiti

Kilyos Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Kilyos su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Kilyos Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Kilyos su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Kilyos Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Kilyos su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Kilyos Kırmadan su kaçağı tespiti

Kilyos Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Kilyos dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Kilyos su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Kilyos Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Kilyos Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Kilyos Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Kilyos Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.