Kumkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kumkapı Su Tesisatçısı  >>  Kumkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kumkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Kumkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kumkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Kumkapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Kumkapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Kumkapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Kumkapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Kumkapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Kumkapı su kaçağının tespit ve onarımı

Kumkapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Kumkapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Kumkapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Kumkapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Kumkapı Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Kumkapı Sızıntı Tespiti
 • Kumkapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Su Kaçağı Bulma
 • Kumkapı Kaçak Tespiti
 • Kumkapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Kumkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kumkapı Su Sızıntısı Tespiti

Kumkapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Kumkapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Kumkapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Kumkapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Kumkapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Kumkapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Kumkapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Kumkapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Kumkapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Kumkapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Kumkapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Kumkapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Kumkapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Kumkapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.