Laleli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Laleli Su Tesisatçısı  >>  Laleli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Laleli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Laleli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Laleli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Laleli Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Laleli su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Laleli su tesisatı kaçağı tespit etme

Laleli ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Laleli su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Laleli su kaçağının tespit ve onarımı

Laleli Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Laleli Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Laleli su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Laleli Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Laleli Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Laleli Sızıntı Tespiti
 • Laleli Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Su Kaçağı Bulma
 • Laleli Kaçak Tespiti
 • Laleli Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Laleli Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Laleli Su Sızıntısı Tespiti

Laleli Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Laleli su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Laleli Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Laleli su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Laleli Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Laleli su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Laleli Kırmadan su kaçağı tespiti

Laleli Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Laleli dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Laleli su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Laleli Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Laleli Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Laleli Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Laleli Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.