Maslak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Maslak Su Tesisatçısı  >>  Maslak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Maslak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Maslak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Maslak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Maslak Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Maslak su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Maslak su tesisatı kaçağı tespit etme

Maslak ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Maslak su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Maslak su kaçağının tespit ve onarımı

Maslak Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Maslak Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Maslak su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Maslak Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Maslak Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Maslak Sızıntı Tespiti
 • Maslak Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Su Kaçağı Bulma
 • Maslak Kaçak Tespiti
 • Maslak Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Maslak Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Maslak Su Sızıntısı Tespiti

Maslak Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Maslak su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Maslak Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Maslak su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Maslak Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Maslak su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Maslak Kırmadan su kaçağı tespiti

Maslak Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Maslak dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Maslak su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Maslak Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Maslak Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Maslak Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Maslak Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.