Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Narlıkapı Su Tesisatçısı  >>  Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Narlıkapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Narlıkapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Narlıkapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Narlıkapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Narlıkapı su kaçağının tespit ve onarımı

Narlıkapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Narlıkapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Narlıkapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Narlıkapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Narlıkapı Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Narlıkapı Sızıntı Tespiti
 • Narlıkapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Su Kaçağı Bulma
 • Narlıkapı Kaçak Tespiti
 • Narlıkapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Narlıkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Narlıkapı Su Sızıntısı Tespiti

Narlıkapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Narlıkapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Narlıkapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Narlıkapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Narlıkapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Narlıkapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Narlıkapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Narlıkapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Narlıkapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Narlıkapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Narlıkapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Narlıkapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Narlıkapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Narlıkapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.