Ortaköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ortaköy Su Tesisatçısı  >>  Ortaköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ortaköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ortaköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ortaköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ortaköy Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ortaköy su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ortaköy su tesisatı kaçağı tespit etme

Ortaköy ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ortaköy su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ortaköy su kaçağının tespit ve onarımı

Ortaköy Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ortaköy Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ortaköy su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ortaköy Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ortaköy Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ortaköy Sızıntı Tespiti
 • Ortaköy Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Su Kaçağı Bulma
 • Ortaköy Kaçak Tespiti
 • Ortaköy Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ortaköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ortaköy Su Sızıntısı Tespiti

Ortaköy Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ortaköy su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ortaköy Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ortaköy su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ortaköy Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ortaköy su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ortaköy Kırmadan su kaçağı tespiti

Ortaköy Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ortaköy dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ortaköy su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ortaköy Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ortaköy Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ortaköy Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ortaköy Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.