Selimiye Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  İstanbul Sıhhi Tesisatçı  >>  Selimiye Tesisat – 0532 384 77 07

Selimiye Tesisat – 0532 384 77 07Selimiye Tesisat – 0532 384 77 07

Selimiye Tesisat – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Selimiye tesisat olarak, klozet tamiri ve bakımı hizmetlerinin yanı sıra Selimiye klozet tamiri ve musluk tamiri, su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Selimiye Klozet Tamiri ve Selimiye Gömme Rezervuar Tamiri

Selimiye klozet tamiri ve Selimiye gömme rezervuar tamiri ekibi olarak tecrübemizi konuşturmakta ve çalışmalarımıza Selimiye bölgesinde yaşanan klozet sorunlarında tecrübemizi yansıtmaktayız. Selimiye bölgesinde rezervuar ve klozet sorunlarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak adına yeterli bir donanıma sahip firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Selimiye tesisat ekibimizde bilgili ve deneyimli çalışanlarımız yer almaktadır. Bu kişiler, klozetle ilgili olarak ne tür problem olursa olsun Selimiye bölgesinde kalıcı çözümlere ulaşmanıza yardımcı olur. Selimiye ve çevresinde bozulmuş ya da kırılmış olan klozete göz atıldığı zaman, hijyenden oldukça uzak bir görüntü çizdiği aşikardır. Sağlığınızı olumsuz yönde etki altına alacağından dolayı sizlerinde bu duruma karşı hemen yakınınızda bulunan Selimiye tesisat ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Tuvaletlerin sağlık yönünden uzak kalması istenmeyen durumların başında yer alır. Selimiye klozet tamiri ve Selimiye gömme rezervuar tamiri yapılırken, uzmanlarımız kırılma gibi işlemler içerisine girmeyecektir. Bozulmuş olan klozetleriniz kırılmadan bakımdan geçmiş olacaktır.

Selimiye Tıkanıklık Açma ve Selimiye Gider Açma Servisi

Selimiye bölgesinde Banyo, Tuvalet yada Mutfak tıkanıklığı olduğu zaman sorunlarınızı profesyonel bir ekip olan Selimiye tıkanıklık açma servisimizi arayabilirsiniz. Çünkü Selimiye ve çevresinde sürekli olarak kullanmış olduğunuz yerlerde böyle bir problem teşkil etmesi, yaşamınızın olumsuz şekilde etkilenmesine neden olacaktır. Selimiye bölgesinde ve Selimiye çevresinde Hayatınızı kaldığınız yerden sorunsuz ve konforlu şekilde sürdürmeniz adına firmamız hemen devreye girmektedir. Selimiye Gider tıkanıklığı açma konusunda oldukça bilgili ve deneyim sahibi bir ekibimiz bulunuyor. Bu sayede Selimiye kameralı robot makineleri kullanarak tıkanıklık sorunlarına anında el atıyoruz. Üstelik tıkanıklık tespiti yapılırken de hiçbir şekilde kırma ya da dökme gibi yollara da başvurmuyoruz. Selimiye tıkanıklık açma ve gider açma servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Selimiye Taharet Musluğu Tamiri

Selimiye Taharet musluğu tamir ücretleri konusunda da müşterilerimizin istediği rakamları sunmaya gayret ediyoruz. Selimiye ve çevresinde incelendiği zaman sektörün en iyi firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız. Selimiye Musluk tamir ve bakımı konusunda kaliteli çalışmalar ortaya koyuyoruz ve masraflarınızın daha fazla büyümesini önlüyoruz. Selimiye ve çevresinde musluğunuzda su kaçırma görüyorsanız, hiç beklemeden hemen yenisiyle değiştirilmesini sağlamanız gerekir. Kendi başınıza Selimiye taharet musluğu tamir edeyim derken tüm alt takımlarını bozabilirsiniz. Bu yüzden bu işi Selimiye musluk tamiri ekibimize emanet etmeniz en doğru yol olacaktır.

Selimiye Mutfak Bataryası Tamiri

Selimiye mutfak bataryası tamiri fiyatları içinde gözünüzde çok fazla büyüteceğiniz bedeller ödemezsiniz. Çünkü Selimiye mutfak bataryası tamiri olarak değişim ve işlik için ekonomik fiyatlar talep etmekteyiz. Böylelikle bütçenizi zora sokmadan Selimiye ve çevresinde mutfak bataryasının tamir işlemlerinin yerine getirilmesini sağlamış olursunuz. Selimiye musluk ve mutfak bataryası ekiplerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede Selimiye ve çevresinde bulunan vatandaşlarımız da mutfak bataryalarıyla ilgili olarak sorun yaşadıkları vakit anında ekibimize ulaşabileceklerdir. Selimiye ve etrafında bulunan yaşam alanlarınız ve iş yerlerinizde bataryaların yenisiyle değiştirilmesi gerçekleşir. Bazen de bataryaların onarımı yapılmaktadır. O halde hemen iletişim numaralarımız üzerinden deneyimli ekiplerimize ulaşabilir, Selimiye ve çevresinde yaşamış olduğunuz mutfak bataryası, banyo bataryası ve lavabo bataryası sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Selimiye Tesisat Olarak Neler Yapıyoruz?

 • Selimiye Musluk Tamiri ve Bakımı
 • Selimiye Mutfak Bataryası Tamiri ve Bakımı
 • Selimiye Banyo Bataryası Tamiri ve Bakımı
 • Selimiye Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Selimiye Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Selimiye Balkon Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Selimiye Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Selimiye Taharet Musluğu Tamiri ve Bakımı
 • Selimiye Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
 • Selimiye Cihazla Su Kaçağı Tespiti
 • Selimiye Robotla Tıkanıklık Açma
 • Selimiye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Selimiye Küvet ve Duşakabin Kurulum İşleri

Selimiye bölgesinde ve çevresinde geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduğumuzdan dolayı artık hangi konuda olursa olsun ekiplerimizden Selimiye duşakabin ve Selimiye küvet tamiri ile ilgili destek alabilirsiniz. İşini sağlama alan firmamız en kısa süre içerisinde kurulum ve tadilat çalışmalarını sürdürmektedir. Selimiye bölgesinde banyolarınızı baştan aşağıya yenileyerek daha konforlu kullanımlar inşa ediyoruz. Selimiye bölgesinde ve çevresinde üstelik tüm bunları da makul fiyatlar aracılığı ile yerine getirmekteyiz. Selimiye ve çevresinde her nerede olursanız olun Selimiye tesisatçı ekiplerimizi arayarak en kısa süre içerisinde kurulum ve tamirat işlerinin yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Selimiye tesisat olarak günün her anında değerli halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına da çalışmalarımızı tam gaz sürdürmeye devam ediyoruz. Selimiye Küvet ve Selimiye duşakabin sistemlerinin modellerini kendiniz seçerek kurulum işlerine de ekiplerimize bırakabilirsiniz. Selimiye Duşakabin ve Selimiye Küvet kurulum esnasında güvenliği elden bırakmıyor. Daha sonradan başınıza işler çıkmaması adına sağlam, güvenli ve kaliteli şekilde hizmetlerini sunuyor.

Selimiye Banyo Bakım ve Onarım Fiyatları Nasıl?

Selimiye Banyo Bakım ve Tadilat ekiplerimiz banyonuzda bakım ve onarım fiyatları, kullanılacak malzeme ve alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Selimiye bölgesinde eğer ki sizlerde profesyonel bir çalışmadan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu konuda oldukça iyi olan Selimiye Tadilat ekiplerimize başvurmanızdır. Şimdiye kadar sayısız dekorasyon projeleri tamamlayarak memnuniyet ortamlarının açığa çıkmasına yardımcı olmuş Selimiye Tadilat ekiplerimiz ile banyolarınızı daha ideal bir kullanım yerine dönüştürmek adına katkı sağlıyoruz.