Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Selimpaşa Su Tesisatçısı  >>  Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Selimpaşa su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Selimpaşa su tesisatı kaçağı tespit etme

Selimpaşa ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Selimpaşa su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Selimpaşa su kaçağının tespit ve onarımı

Selimpaşa Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Selimpaşa Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Selimpaşa su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Selimpaşa Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Selimpaşa Sızıntı Tespiti
 • Selimpaşa Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Su Kaçağı Bulma
 • Selimpaşa Kaçak Tespiti
 • Selimpaşa Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Selimpaşa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Selimpaşa Su Sızıntısı Tespiti

Selimpaşa Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Selimpaşa su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Selimpaşa Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Selimpaşa su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Selimpaşa Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Selimpaşa su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Selimpaşa Kırmadan su kaçağı tespiti

Selimpaşa Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Selimpaşa dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Selimpaşa su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Selimpaşa Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Selimpaşa Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Selimpaşa Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Selimpaşa Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.