Sirkeci Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sirkeci Su Tesisatçısı  >>  Sirkeci Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Sirkeci Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Sirkeci Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Sirkeci Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Sirkeci Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Sirkeci su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Sirkeci su tesisatı kaçağı tespit etme

Sirkeci ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Sirkeci su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Sirkeci su kaçağının tespit ve onarımı

Sirkeci Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Sirkeci Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Sirkeci su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Sirkeci Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Sirkeci Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Sirkeci Sızıntı Tespiti
 • Sirkeci Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Su Kaçağı Bulma
 • Sirkeci Kaçak Tespiti
 • Sirkeci Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Sirkeci Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Sirkeci Su Sızıntısı Tespiti

Sirkeci Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Sirkeci su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Sirkeci Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Sirkeci su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Sirkeci Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Sirkeci su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Sirkeci Kırmadan su kaçağı tespiti

Sirkeci Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Sirkeci dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Sirkeci su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Sirkeci Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Sirkeci Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Sirkeci Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Sirkeci Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.