Şişhane Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Şişhane Su Tesisatçısı  >>  Şişhane Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Şişhane Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Şişhane Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Şişhane Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Şişhane Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Şişhane su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Şişhane su tesisatı kaçağı tespit etme

Şişhane ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Şişhane su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Şişhane su kaçağının tespit ve onarımı

Şişhane Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Şişhane Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Şişhane su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Şişhane Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Şişhane Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Şişhane Sızıntı Tespiti
 • Şişhane Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Su Kaçağı Bulma
 • Şişhane Kaçak Tespiti
 • Şişhane Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Şişhane Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Şişhane Su Sızıntısı Tespiti

Şişhane Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Şişhane su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Şişhane Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Şişhane su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Şişhane Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Şişhane su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Şişhane Kırmadan su kaçağı tespiti

Şişhane Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Şişhane dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Şişhane su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Şişhane Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Şişhane Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Şişhane Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Şişhane Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.