Su Tesisatı’nın Yenilenmesi Gereken Durumlar

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçısı  >>  Su Tesisatı’nın Yenilenmesi Gereken Durumlar

Su Tesisatı’nın Yenilenmesi Gereken DurumlarSu Tesisatı’nın Yenilenmesi Gereken Durumlar

Su Tesisatı’nın Yenilenmesi Gereken Durumlar anlaşmalı servisler aracılığı ile tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz.

Su tesisatı pek fazla göz önünde bulunmuyor olsa da aslında bir yapının yaşanabilir kılınmasını sağlayan en temel olgulardan birisidir. Bir bina inşası sırasında elektrik ve su tesisatı uygulaması öncelikli olarak uygulanır. Bu şekilde o binada yüksek yaşam standartlarının oluşturulabilmesi sağlanabilmektedir. Su tesisatının göz önünde bulunmamasının en temel nedenlerinden birisi de duvar ve zemin içerisine uygulanıyor olmasıdır. Bu şekilde duvar içerisine gerçekleştirilen su tesisatı döşemesi mutlaka yüksek kalite standartlarında gerçekleştirilmelidir. Özellikle de duvarın içerisinde karşılaşacağı tüm olumsuz faktörlerde uzun ömürlü bir dayanıklılık gösterebiliyor olması gerekir. Aksi halde su tesisatı boruları zaman içerisinde yıpranarak, su kaçağı ve su boru tıkanıklığı gibi problemlerin baş göstermesine neden olabilir. Binanın mimari özelliklerine göre hem güvenlik riskleri oluşturmayacak hem de yaşam alanındaki tüm ihtiyaç ve taleplerinize yanıt verecek biçimde su tesisatçısı olarak su tesisatının döşemesini gerçekleştiriyoruz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Firmamız mükellefiyet kolları arasında Yazılım ve İnşaat bulunmaktadır. Bazı bölgelerde kendi ekiplerimizle bazı bölgelerde ise anlaşmalı servisler aracılığı ile faaliyet gösteriyoruz. Arama yaptığınız il ve ilçede ve hatta mahallede anlaşmalı servislerimiz olabildiği gibi ilgili bölgede anlık olarak hizmet tedariği sağlama konusunda zorluk yaşayabiliyoruz. İlgili bölgelerde hizmet sağlanıp sağlanamadığı ile ilgili en net bilgiyi sayfalarımızda bulunan şirket telefon numaramız aracılığı ile öğrenebilir, destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Firmamız; ilgili sayfaları kiralama, devretme ve hatta bir bölümünü satma tasarrufunu elinde bulundurmaktadır. Sizden hizmet talebinde bulunmanız halinde herhangi bir ücret alınmadığı gibi anlaşmalı servislerimizden de size teklif iletmeleri için herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. :) Biz işin, merhametli olan tarafında olmayı tercih edenlerdeniz. Saygılarımızla.