Tahtakale Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Tahtakale Su Tesisatçısı  >>  Tahtakale Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Tahtakale Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Tahtakale Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Tahtakale Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Tahtakale Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Tahtakale su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Tahtakale su tesisatı kaçağı tespit etme

Tahtakale ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Tahtakale su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Tahtakale su kaçağının tespit ve onarımı

Tahtakale Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Tahtakale Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Tahtakale su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Tahtakale Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Tahtakale Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Tahtakale Sızıntı Tespiti
 • Tahtakale Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Su Kaçağı Bulma
 • Tahtakale Kaçak Tespiti
 • Tahtakale Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Tahtakale Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Tahtakale Su Sızıntısı Tespiti

Tahtakale Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Tahtakale su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Tahtakale Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Tahtakale su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Tahtakale Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Tahtakale su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Tahtakale Kırmadan su kaçağı tespiti

Tahtakale Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Tahtakale dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Tahtakale su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Tahtakale Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Tahtakale Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Tahtakale Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Tahtakale Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.