Taşdelen Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Taşdelen Su Tesisatçısı  >>  Taşdelen Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Taşdelen Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Taşdelen Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Taşdelen Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Taşdelen Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Taşdelen su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Taşdelen su tesisatı kaçağı tespit etme

Taşdelen ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Taşdelen su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Taşdelen su kaçağının tespit ve onarımı

Taşdelen Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Taşdelen Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Taşdelen su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Taşdelen Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Taşdelen Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Taşdelen Sızıntı Tespiti
 • Taşdelen Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Su Kaçağı Bulma
 • Taşdelen Kaçak Tespiti
 • Taşdelen Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Taşdelen Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Taşdelen Su Sızıntısı Tespiti

Taşdelen Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Taşdelen su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Taşdelen Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Taşdelen su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Taşdelen Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Taşdelen su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Taşdelen Kırmadan su kaçağı tespiti

Taşdelen Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Taşdelen dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Taşdelen su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Taşdelen Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Taşdelen Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Taşdelen Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Taşdelen Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.