Topkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Topkapı Su Tesisatçısı  >>  Topkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Topkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Topkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Topkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Topkapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Topkapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Topkapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Topkapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Topkapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Topkapı su kaçağının tespit ve onarımı

Topkapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Topkapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Topkapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Topkapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Topkapı Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Topkapı Sızıntı Tespiti
 • Topkapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Su Kaçağı Bulma
 • Topkapı Kaçak Tespiti
 • Topkapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Topkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Topkapı Su Sızıntısı Tespiti

Topkapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Topkapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Topkapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Topkapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Topkapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Topkapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Topkapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Topkapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Topkapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Topkapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Topkapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Topkapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Topkapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Topkapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.