Unkapanı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Unkapanı Su Tesisatçısı  >>  Unkapanı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Unkapanı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Unkapanı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Unkapanı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Unkapanı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Unkapanı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Unkapanı su tesisatı kaçağı tespit etme

Unkapanı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Unkapanı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Unkapanı su kaçağının tespit ve onarımı

Unkapanı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Unkapanı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Unkapanı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Unkapanı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Unkapanı Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Unkapanı Sızıntı Tespiti
 • Unkapanı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Su Kaçağı Bulma
 • Unkapanı Kaçak Tespiti
 • Unkapanı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Unkapanı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Unkapanı Su Sızıntısı Tespiti

Unkapanı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Unkapanı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Unkapanı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Unkapanı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Unkapanı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Unkapanı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Unkapanı Kırmadan su kaçağı tespiti

Unkapanı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Unkapanı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Unkapanı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Unkapanı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Unkapanı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Unkapanı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Unkapanı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.