Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Yeşilyurt Su Tesisatçısı  >>  Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Yeşilyurt su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Yeşilyurt su tesisatı kaçağı tespit etme

Yeşilyurt ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Yeşilyurt su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Yeşilyurt su kaçağının tespit ve onarımı

Yeşilyurt Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Yeşilyurt Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Yeşilyurt su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Yeşilyurt Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Yeşilyurt Sızıntı Tespiti
 • Yeşilyurt Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Su Kaçağı Bulma
 • Yeşilyurt Kaçak Tespiti
 • Yeşilyurt Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Yeşilyurt Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilyurt Su Sızıntısı Tespiti

Yeşilyurt Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Yeşilyurt su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Yeşilyurt Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Yeşilyurt su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Yeşilyurt Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Yeşilyurt su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Yeşilyurt Kırmadan su kaçağı tespiti

Yeşilyurt Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Yeşilyurt dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Yeşilyurt su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Yeşilyurt Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Yeşilyurt Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Yeşilyurt Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Yeşilyurt Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.