Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Zincirlikuyu Su Tesisatçısı  >>  Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Zincirlikuyu su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Zincirlikuyu su tesisatı kaçağı tespit etme

Zincirlikuyu ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Zincirlikuyu su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Zincirlikuyu su kaçağının tespit ve onarımı

Zincirlikuyu Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Zincirlikuyu Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Zincirlikuyu su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Zincirlikuyu Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Zincirlikuyu Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Zincirlikuyu Sızıntı Tespiti
 • Zincirlikuyu Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Su Kaçağı Bulma
 • Zincirlikuyu Kaçak Tespiti
 • Zincirlikuyu Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Zincirlikuyu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Zincirlikuyu Su Sızıntısı Tespiti

Zincirlikuyu Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Zincirlikuyu su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Zincirlikuyu Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Zincirlikuyu su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Zincirlikuyu Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Zincirlikuyu su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Zincirlikuyu Kırmadan su kaçağı tespiti

Zincirlikuyu Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Zincirlikuyu dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Zincirlikuyu su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Zincirlikuyu Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Zincirlikuyu Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Zincirlikuyu Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Zincirlikuyu Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.