Acıbadem Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Acıbadem Su Tesisatçısı  >>  Acıbadem Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Acıbadem Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Acıbadem Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Acıbadem Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Acıbadem Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Acıbadem su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Acıbadem su tesisatı kaçağı tespit etme

Acıbadem ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Acıbadem su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Acıbadem su kaçağının tespit ve onarımı

Acıbadem Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Acıbadem Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Acıbadem su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Acıbadem Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Acıbadem Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Acıbadem Sızıntı Tespiti
 • Acıbadem Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Su Kaçağı Bulma
 • Acıbadem Kaçak Tespiti
 • Acıbadem Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Acıbadem Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Acıbadem Su Sızıntısı Tespiti

Acıbadem Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Acıbadem su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Acıbadem Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Acıbadem su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Acıbadem Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Acıbadem su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Acıbadem Kırmadan su kaçağı tespiti

Acıbadem Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Acıbadem dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Acıbadem su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Acıbadem Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Acıbadem Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Acıbadem Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Acıbadem Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.