Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ahırkapı Su Tesisatçısı  >>  Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ahırkapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ahırkapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Ahırkapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ahırkapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ahırkapı su kaçağının tespit ve onarımı

Ahırkapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ahırkapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ahırkapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ahırkapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ahırkapı Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ahırkapı Sızıntı Tespiti
 • Ahırkapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Su Kaçağı Bulma
 • Ahırkapı Kaçak Tespiti
 • Ahırkapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ahırkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ahırkapı Su Sızıntısı Tespiti

Ahırkapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ahırkapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ahırkapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ahırkapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ahırkapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ahırkapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ahırkapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Ahırkapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ahırkapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ahırkapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ahırkapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ahırkapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ahırkapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ahırkapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.