Atık Su Tesisatı Tıkanıklık Açma

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçısı  >>  Atık Su Tesisatı Tıkanıklık Açma

Atık Su Tesisatı Tıkanıklık AçmaAtık Su Tesisatı Tıkanıklık Açma

Atık Su Tesisatı Tıkanıklık Açma anlaşmalı servisler aracılığı ile tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz.

Atık su tesisatı tıkanıklık giderme işlemlerinde robotik sistemler kullanılıyor. Geniş pimaş borularından oluşan atık su tesisatında söz konusu olan tıkanıklığın durumuna göre müdahaleler değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü birkaç santimden oluşabilecek uzunlukta tıkanıklıklar söz konusu olabileceği gibi kolayca çözümlenmeyecek sertliğe de sahip olabilir. Böyle bir durumda robotik sistemler vasıtası ile boru içerisinde boruya zarar vermeden müdahale edilmesi gerekir. Bunun sağlanabilmesinde de kameralı robotik cihazlar önemli bir rol üstlenir. Bununla birlikte kimyasal çözücülerin kullanımı da söz konusudur. Su tesisatçısı hiçbir aşamada atık su tesisatı pimaş borularına zarar teşkil etmeden mevcut tespit edilen tıkanıklığın yüzde yüz oranında giderilmesi sağlanmaktadır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Firmamız mükellefiyet kolları arasında Yazılım ve İnşaat bulunmaktadır. Bazı bölgelerde kendi ekiplerimizle bazı bölgelerde ise anlaşmalı servisler aracılığı ile faaliyet gösteriyoruz. Arama yaptığınız il ve ilçede ve hatta mahallede anlaşmalı servislerimiz olabildiği gibi ilgili bölgede anlık olarak hizmet tedariği sağlama konusunda zorluk yaşayabiliyoruz. İlgili bölgelerde hizmet sağlanıp sağlanamadığı ile ilgili en net bilgiyi sayfalarımızda bulunan şirket telefon numaramız aracılığı ile öğrenebilir, destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Firmamız; ilgili sayfaları kiralama, devretme ve hatta bir bölümünü satma tasarrufunu elinde bulundurmaktadır. Sizden hizmet talebinde bulunmanız halinde herhangi bir ücret alınmadığı gibi anlaşmalı servislerimizden de size teklif iletmeleri için herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. :) Biz işin, merhametli olan tarafında olmayı tercih edenlerdeniz. Saygılarımızla.