Kaçak Su Tespiti ve Tamiri Hizmeti

Ana Sayfa  >>  Su Tesisatçısı  >>  Kaçak Su Tespiti ve Tamiri Hizmeti

Kaçak Su Tespiti ve Tamiri HizmetiKaçak Su Tespiti ve Tamiri Hizmeti

Kaçak Su Tespiti ve Tamiri Hizmeti anlaşmalı servisler aracılığı ile tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz.

Binalardaki su tesisatlarında su kaçağı sorunu sıkça gözlemlenebilen sorunlardan birisidir. Özellikle binanın duvar ve zemininde bulunan su tesisatı borularında zaman içerisinde pek çok farklı etkene bağlı olarak tahribatlar meydana gelebiliyor. Bu tahribatlar neticesinde de su tesisatından su sızıntılarının söz konusu olmasına neden oluyor. Bu durum hem binanın duvarları açısından tehdit oluşturuyor hem de gereksiz şekilde yüksek su tüketiminin söz konusu olmasına neden olabiliyor. Böyle bir durumda ise yapılabilecek tek işlem profesyonel kaçak su tespiti için kurumsal bir su tesisatçısı desteği alınmasıdır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Firmamız mükellefiyet kolları arasında Yazılım ve İnşaat bulunmaktadır. Bazı bölgelerde kendi ekiplerimizle bazı bölgelerde ise anlaşmalı servisler aracılığı ile faaliyet gösteriyoruz. Arama yaptığınız il ve ilçede ve hatta mahallede anlaşmalı servislerimiz olabildiği gibi ilgili bölgede anlık olarak hizmet tedariği sağlama konusunda zorluk yaşayabiliyoruz. İlgili bölgelerde hizmet sağlanıp sağlanamadığı ile ilgili en net bilgiyi sayfalarımızda bulunan şirket telefon numaramız aracılığı ile öğrenebilir, destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Firmamız; ilgili sayfaları kiralama, devretme ve hatta bir bölümünü satma tasarrufunu elinde bulundurmaktadır. Sizden hizmet talebinde bulunmanız halinde herhangi bir ücret alınmadığı gibi anlaşmalı servislerimizden de size teklif iletmeleri için herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. :) Biz işin, merhametli olan tarafında olmayı tercih edenlerdeniz. Saygılarımızla.