Ayakapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ayakapı Su Tesisatçısı  >>  Ayakapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ayakapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ayakapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ayakapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ayakapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ayakapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ayakapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Ayakapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ayakapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ayakapı su kaçağının tespit ve onarımı

Ayakapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ayakapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ayakapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ayakapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ayakapı Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ayakapı Sızıntı Tespiti
 • Ayakapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Su Kaçağı Bulma
 • Ayakapı Kaçak Tespiti
 • Ayakapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ayakapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayakapı Su Sızıntısı Tespiti

Ayakapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ayakapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ayakapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ayakapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ayakapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ayakapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ayakapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Ayakapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ayakapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ayakapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ayakapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ayakapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ayakapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ayakapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.