Ayazağa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ayazağa Su Tesisatçısı  >>  Ayazağa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ayazağa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ayazağa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ayazağa Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ayazağa Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ayazağa su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ayazağa su tesisatı kaçağı tespit etme

Ayazağa ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ayazağa su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ayazağa su kaçağının tespit ve onarımı

Ayazağa Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ayazağa Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ayazağa su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ayazağa Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ayazağa Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ayazağa Sızıntı Tespiti
 • Ayazağa Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Su Kaçağı Bulma
 • Ayazağa Kaçak Tespiti
 • Ayazağa Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ayazağa Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayazağa Su Sızıntısı Tespiti

Ayazağa Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ayazağa su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ayazağa Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ayazağa su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ayazağa Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ayazağa su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ayazağa Kırmadan su kaçağı tespiti

Ayazağa Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ayazağa dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ayazağa su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ayazağa Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ayazağa Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ayazağa Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ayazağa Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.