Azapkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Azapkapı Su Tesisatçısı  >>  Azapkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Azapkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Azapkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Azapkapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Azapkapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Azapkapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Azapkapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Azapkapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Azapkapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Azapkapı su kaçağının tespit ve onarımı

Azapkapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Azapkapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Azapkapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Azapkapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Azapkapı Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Azapkapı Sızıntı Tespiti
 • Azapkapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Su Kaçağı Bulma
 • Azapkapı Kaçak Tespiti
 • Azapkapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Azapkapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Azapkapı Su Sızıntısı Tespiti

Azapkapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Azapkapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Azapkapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Azapkapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Azapkapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Azapkapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Azapkapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Azapkapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Azapkapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Azapkapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Azapkapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Azapkapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Azapkapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Azapkapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.