Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ayrılıkçeşme Su Tesisatçısı  >>  Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Ayrılıkçeşme su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Ayrılıkçeşme su tesisatı kaçağı tespit etme

Ayrılıkçeşme ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Ayrılıkçeşme su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Ayrılıkçeşme su kaçağının tespit ve onarımı

Ayrılıkçeşme Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Ayrılıkçeşme Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Ayrılıkçeşme su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Ayrılıkçeşme Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Sızıntı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Su Kaçağı Bulma
 • Ayrılıkçeşme Kaçak Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Ayrılıkçeşme Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Ayrılıkçeşme Su Sızıntısı Tespiti

Ayrılıkçeşme Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Ayrılıkçeşme su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Ayrılıkçeşme Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Ayrılıkçeşme su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Ayrılıkçeşme Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Ayrılıkçeşme su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Ayrılıkçeşme Kırmadan su kaçağı tespiti

Ayrılıkçeşme Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Ayrılıkçeşme dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Ayrılıkçeşme su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Ayrılıkçeşme Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Ayrılıkçeşme Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Ayrılıkçeşme Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Ayrılıkçeşme Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.