Erenköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Erenköy Su Tesisatçısı  >>  Erenköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Erenköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Erenköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Erenköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Erenköy Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Erenköy su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Erenköy su tesisatı kaçağı tespit etme

Erenköy ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Erenköy su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Erenköy su kaçağının tespit ve onarımı

Erenköy Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Erenköy Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Erenköy su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Erenköy Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Erenköy Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Erenköy Sızıntı Tespiti
 • Erenköy Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Su Kaçağı Bulma
 • Erenköy Kaçak Tespiti
 • Erenköy Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Erenköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Erenköy Su Sızıntısı Tespiti

Erenköy Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Erenköy su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Erenköy Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Erenköy su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Erenköy Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Erenköy su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Erenköy Kırmadan su kaçağı tespiti

Erenköy Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Erenköy dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Erenköy su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Erenköy Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Erenköy Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Erenköy Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Erenköy Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.