Esenkent Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenkent Su Tesisatçısı  >>  Esenkent Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Esenkent Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Esenkent Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Esenkent Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Esenkent Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Esenkent su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Esenkent su tesisatı kaçağı tespit etme

Esenkent ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Esenkent su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Esenkent su kaçağının tespit ve onarımı

Esenkent Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Esenkent Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Esenkent su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Esenkent Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Esenkent Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Esenkent Sızıntı Tespiti
 • Esenkent Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Su Kaçağı Bulma
 • Esenkent Kaçak Tespiti
 • Esenkent Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Esenkent Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Esenkent Su Sızıntısı Tespiti

Esenkent Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Esenkent su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Esenkent Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Esenkent su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Esenkent Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Esenkent su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Esenkent Kırmadan su kaçağı tespiti

Esenkent Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Esenkent dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Esenkent su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Esenkent Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Esenkent Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Esenkent Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Esenkent Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.