Florya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Florya Su Tesisatçısı  >>  Florya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Florya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Florya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Florya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Florya Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Florya su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Florya su tesisatı kaçağı tespit etme

Florya ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Florya su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Florya su kaçağının tespit ve onarımı

Florya Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Florya Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Florya su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Florya Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Florya Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Florya Sızıntı Tespiti
 • Florya Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Su Kaçağı Bulma
 • Florya Kaçak Tespiti
 • Florya Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Florya Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Su Sızıntısı Tespiti

Florya Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Florya su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Florya Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Florya su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Florya Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Florya su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Florya Kırmadan su kaçağı tespiti

Florya Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Florya dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Florya su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Florya Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Florya Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Florya Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Florya Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.