Galata Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Galata Su Tesisatçısı  >>  Galata Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Galata Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Galata Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Galata Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Galata Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Galata su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Galata su tesisatı kaçağı tespit etme

Galata ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Galata su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Galata su kaçağının tespit ve onarımı

Galata Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Galata Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Galata su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Galata Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Galata Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Galata Sızıntı Tespiti
 • Galata Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Su Kaçağı Bulma
 • Galata Kaçak Tespiti
 • Galata Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Galata Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Galata Su Sızıntısı Tespiti

Galata Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Galata su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Galata Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Galata su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Galata Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Galata su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Galata Kırmadan su kaçağı tespiti

Galata Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Galata dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Galata su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Galata Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Galata Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Galata Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Galata Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.