Galatasaray Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Galatasaray Su Tesisatçısı  >>  Galatasaray Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Galatasaray Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Galatasaray Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Galatasaray Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Galatasaray Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Galatasaray su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Galatasaray su tesisatı kaçağı tespit etme

Galatasaray ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Galatasaray su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Galatasaray su kaçağının tespit ve onarımı

Galatasaray Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Galatasaray Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Galatasaray su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Galatasaray Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Galatasaray Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Galatasaray Sızıntı Tespiti
 • Galatasaray Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Su Kaçağı Bulma
 • Galatasaray Kaçak Tespiti
 • Galatasaray Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Galatasaray Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Galatasaray Su Sızıntısı Tespiti

Galatasaray Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Galatasaray su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Galatasaray Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Galatasaray su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Galatasaray Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Galatasaray su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Galatasaray Kırmadan su kaçağı tespiti

Galatasaray Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Galatasaray dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Galatasaray su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Galatasaray Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Galatasaray Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Galatasaray Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Galatasaray Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.