Kandilli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kandilli Su Tesisatçısı  >>  Kandilli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kandilli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Kandilli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kandilli Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Kandilli Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Kandilli su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Kandilli su tesisatı kaçağı tespit etme

Kandilli ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Kandilli su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Kandilli su kaçağının tespit ve onarımı

Kandilli Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Kandilli Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Kandilli su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Kandilli Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Kandilli Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Kandilli Sızıntı Tespiti
 • Kandilli Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Su Kaçağı Bulma
 • Kandilli Kaçak Tespiti
 • Kandilli Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Kandilli Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kandilli Su Sızıntısı Tespiti

Kandilli Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Kandilli su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Kandilli Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Kandilli su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Kandilli Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Kandilli su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Kandilli Kırmadan su kaçağı tespiti

Kandilli Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Kandilli dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Kandilli su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Kandilli Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Kandilli Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Kandilli Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Kandilli Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.