Kanlıca Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kanlıca Su Tesisatçısı  >>  Kanlıca Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kanlıca Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Kanlıca Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Kanlıca Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Kanlıca Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Kanlıca su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Kanlıca su tesisatı kaçağı tespit etme

Kanlıca ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Kanlıca su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Kanlıca su kaçağının tespit ve onarımı

Kanlıca Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Kanlıca Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Kanlıca su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Kanlıca Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Kanlıca Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Kanlıca Sızıntı Tespiti
 • Kanlıca Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Su Kaçağı Bulma
 • Kanlıca Kaçak Tespiti
 • Kanlıca Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Kanlıca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Kanlıca Su Sızıntısı Tespiti

Kanlıca Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Kanlıca su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Kanlıca Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Kanlıca su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Kanlıca Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Kanlıca su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Kanlıca Kırmadan su kaçağı tespiti

Kanlıca Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Kanlıca dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Kanlıca su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Kanlıca Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Kanlıca Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Kanlıca Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Kanlıca Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.